| Dorinel_Cipri_1998 a întrebat:

Am si eu o nelamurire,mai demult am,găsit o fata pe fb,si tot vorbeam,iar apoi mi-a cerut numărul meu de telefon,apoi skype-ul,iar aseară am,avut ceva probleme fizice,iar ea mi-a trimis asa (esti,bine? Raspunde-mi!)
Am vorbit cu ea si la finalul conversiunii a zis asa " noapte buna,sa te faci bine,esti o persoana speciala pentru mine,m-ai ajutat mereu si mi-ai dat sfaturi :* " ce semn poate fii asta? Mă place? Sunt foarte confuz si de aceea am, ales sa scriu aiciwinking

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca te place fizic, ci ca tine la tine. Ai reusit sa o impresionezi intr-un fel.

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Sunt 85% sigur ca te place. Si eu am trecut prin asa ceva si pana la urma fata aia ma placea. Multa bafta!