| ElyK20 a întrebat:

As vrea ca la facultate sa merg la "Finante si Banci", dar nu stiu ce liceu, ce profil si ce clasa sa aleg.Ma puteti ajuta? As vrea in mod special la liceul Teoretic.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Zøєy a răspuns:

Pai da.Trebuie sa faci un liceu teoretic[gen Nichita Stanescu
dar nu stiu in ce localitate stai].Si clasa trebuie sa fie de mate-info intensivwinking. [Scuze pentru greselile de la primul raspunson the phone

4 răspunsuri:
| Zøєy a răspuns:

Pai da.Trebuie sa faci un liceu teoretic[gen Nichita Stanescudar nu stiu in ce localitate stai].Si clasa trebuie sa fie de mate info intesivwinking

| Zøєy a răspuns:

@ElyK20 poti sa urmezi un profil uman atata timp cat esti la un liceu teoretichappy

| ElyK20 explică:

Dar as putea da la aceasta facultate daca urmez un profil de uman?

| ElyK20 explică:

Da, asta stiu, dar eu vreau sa stiu daca pot da la "Finante si Banci"(adica daca am sanse sa intru) daca am urmat un profil uman.