| ancutza_3650 a întrebat:

Sunt in clasa a 12a la un liceu cu profil filologie si as vrea sa urmez facultatea de finante banci...stiu ca nu au nicio legatura una cu alta dar asta mi-ar place sa fac.As vrea sa stiu daca la facultate te ia cu economia de la 0 sau nu?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Da, economia o incepi de la zero. Succes la examene!

| kindness a răspuns:

Si eu sunt la mate-info si vreau sa fac actorie, deci nu are nici o legatura una cu alta; nici o facultate nu te ia cu economia de la 0winking inainte sa intri la facultate vei da o proba de aptitudini si cam asta e tot! pa pa