| Uratu140 a întrebat:

Ati aruncat vreodata o pisica intr-o cada cu apa?

Răspuns Câştigător
| andipd a răspuns:

De cate ori laughing Eu am o pisica ii poti face orice nu reactioneaza deloc big grin

| Uratu140 explică (pentru andipd):

Foarte tare amea a innebunit de la asa ceva

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu te-ai aruncat vreodata in cap? Pe asfalt?

| Uratu140 explică (pentru darrio2007):

Nu trebuie sa raspunzi daca nu vrei

| darrio2007 a răspuns (pentru Uratu140):

Tocmai ca am vrut sa raspund.Cand am vazut ce ineptie de intrebare ai postat.

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu mă port foarte frumos cu animalele, dar majoritatea oamenilor îmi provoacă dezgust.
Deci afirmaţia ta pică.

| Xtadelo a răspuns:

Nu, mi-e mila de ea.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Inca nu, dar as vrea sa te arunc pe tine tongue

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

O_O

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Ehhhhhhh,nu asa agresiv, cu blandete laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Mrrr, poate -ti las niste urme pe fata.

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Uau,pe gat mai bine, urme de buze tongue

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Ai vrea tu laughing

| Zatharra a răspuns:

Nu şi nici n-am de gând...Crezi că dacă e vorba despre un animal poţi să faci ce vrei cu el?! Nu e chiar aşa...Şi chiar nu găsesc nimic amuzant în asta!

| oannapg a răspuns:

Nu, și m-ai bine n-ai încerca. Ai nevoie de un sfat sau doar vrei să te amuzi? :-))
Pentru că dacă chiar ai nevoie de un sfat, și vrei să-ți speli pisica, încearcă s-o împaci cu apa, băgând-o in apă, lăsând apa să curgă și să-i vină pe la lăbuțe. :-)) Cel puțin la mine a mers, o dată pisica mea a și dormit în cadă. :-))))