| Ina014 a întrebat:

Ati avut vreodata o zi perfecta?Si daca nu,atunci cum ar fi ea.Sa fie un raspuns sincer.happy

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Păi, dacă nu, de unde să știu eu cum ar trebui să fie?

| Ina014 explică (pentru corolav):

Fiecare om viseaza la o zi in care sa faca doar ce vrea el... Unii au avut asa zi, iar altii spera ca va fi asa ceva vreodata.

| kidsXXL a răspuns:

O zi perfecta pentru mine e una linistita, in care pot sta numai si numai pe facebook, in care vad fata/baiatul care...asa.ceva fara griji.dar eu nu cred ca am avut prea multe

| vangheliss99 a răspuns:

O zi perfecta pentru mine ar fi una la munte in padure in liniste deplina sastau numai cu animalele, ca aici la oras ii numia galagiehappy.