| anonim_4396 a întrebat:

Ati suferit vreodata in dragoste atat de mult incat sa ajungi in punctul de a te sinucide? Ati iubit vreodata atat de intens incat daca relatia se termina simti ca si viata ta s-a terminat?

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Relatia cu o carte, da.Am vrut sa ma sinucid cu ea in brate, dar mi-a dat cineva peste mana, si cartea s-a evaporat...

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu-s atât de idiot încât să mă omor pentru cineva care nu merită o flegmă.

| Delicacy a răspuns:

De ce aş vrea să mă sinucid? Suferinţa face şi ea parte din viaţă şi din iubire.
Dacă te sinucizi, înseamnă că nu meriţi să iubeşti, înseamnă că nu ai iubit cu adevărat.
Dar dacă eşti pus în situaţia de a-ţi da viaţa pentru cineva care îl iubeşti, atunci e altceva.