| fg0503 a întrebat:

Ati vrea sa retraiti viata, daca ar fi exact la fel ca aceasta pe care o traiti acum?

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Nu, ar fi prea plictisitor.

7 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Cine nu ar vrea, iti dai seama ca ar fi viata perfecta, am stii ce am gresit si ce nu ne-a placut si am face altfel.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Florine vad ca ai deja doua intrebari care imi dau de gandit, nu sunt eu in masura sa-ti spun ce sa faci, poate nici nu e cazul, dar am vaga impresie ca te gasesti intr-o stare depresiva, ai vrea sa stii daca si altii simt ce simti tu, iti spun ca depresia e periculoasa, daca esti intr-o depresie incearca foarte rapid sa analizezi si sa contabilizezi punctele pozitive din viata ta si sa iesi din starea negativa.

| fg0503 explică (pentru AlexanderAdrian):

Da, ai dreptate, o matusa de la tara este grav bolnava pe moarte chiar. Daca vei cauta si ultima mea intrebare de pe site vei avea o idee despre unele din problemele ce ma apasa. In plus sunt o fire nestatornica, abia acum, dupa o saptamana am avut curajul de a citi raspunsurile. Iti multumesc pentru sfatul bun care mi l-ai dat, de multe ori pe net am gasit mai multa intelegere decat in propria familie!

| William a răspuns:

Da, as vrea pentru ca nu as mai face greselile pe care le-am facut.

| RAY a răspuns:

Posibil ca da, din pacate nu exista asa ceva, de asta daca nu invatam din greseli vom ramane mereu acolo in trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt o tona de chestii pe care vreau sa nu le fi facut.

| Mădălllinna a răspuns:

Nu...