| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi ce moment din viata ati vrea sa retraiti si de ce?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as vrea sa ma dau la nastere, sa imi reincep copilaria, sa o mai traiesc odata, sa trec inca o data prin toate bucuriile si chiar necazurile.Sa il mai vad o data in viata pe tatal meu! sa ma mai joc odata.Sa mai trec prin cele mai frumoase momente ale copilariei! Sa mai simt pentru ultima oara mirosul imbietor al copilariei dragi.

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As vrea sa retraiesc sfarsitul liceului. Au fost mai multe momente extraordinare si as vrea sa retraiesc perioada aceea.

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai perioada varstei de 8-12 ani as vrea sa o retraiesc. Mi-e dor de acele momente ale vietii mele, momente minunate de altfel.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Consider ca nu e cazul sa dau timpul inapoi. Sunt multumita de ce am realizat pana acum.

| Razvan a răspuns:

Momentul cand am realizat ca dragoste cu sila nu se poate. A fost o revelatie personala. A venit al naibii de tarziu dar mai bine mai tarziu decat niciodatawinking

| costyn162 a răspuns:

Prima saptamana de liceu, cu siguranta pentru a reactiona altfel in anumite imprejurari.

Răspuns utilizator avertizat
| Lary a răspuns:

L-as da cu 2 ani in urma, cand din cauza spaimei mele de spitale nu am vrut sa merg si uite asa am facut astm. Daca nu eram incapatanata sa nu merg azi nu aveam big grin

| adellina a răspuns:

Copilaria...chiar pot zice ca nu mi-am traitosad. eu nu stiu ce ii aia copilarie...de mica am stiu ce inseamna suferintastraight face

asta e.totul trecehappy

| Katalynutza99 a răspuns:

As da timpul inapoiatunci cand m-am nascut si sa stau pana la 3 ani dupa care sa ma intorc la varsta de acum adica 11 ani. dar doar visam.nu-i asa/

| enemig0 a răspuns:

As vrea sa mai imi vad o data parintii si sa imi pot lua ramas bun!

| Georgy_1051 a răspuns:

Eu as da timpul inapoi in copilarie, ca sa-mi repar greselile.Eu asta as face.big grin

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Euthinking sincer SA fiu as da timpul inapoi cand am fost cu iubithuu meu crying ca sa nu`i dau garaa` cryingsih in zilele astea imi paree raau`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copilariawinking. Nici nu e nevoie sa mai explichee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa dau timpul inapoi?
Oricand iti poti face viata frumoasa. Iar momentele trecute, traite, nu vreau sa le mai retraiesc. Acum vreau sa descopar noi sentimente, sa traiesc alte evenimente importante in viata unui om.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

,, a-ti vrea`` sick/ stiam ca la conditional optativ se scrie,, ati vrea``, dar daca asa zici tu happy.
Poi as vrea sa retraiesc perioada in cu olimpiadele(acum 2-3 ani), m-am dus la majoritatea materiilor si am obtinut un nivel mediocru la toate care nu m-a caracterizat. Trebuia sa aleg doar o materie si acolo sa arat ce pot. Am fost tare dezamagita cand o colega de 7-8 a luat mai mare ca mine la romana sad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai, sincer, au as da timpul inapoi pana prin februarie 91 sa-i bag in buzunar tatei un prezervativ.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze pentru primul moticon big grinbig grin, era asa: confused, dar probabil din graba.Ma bucur ca ti-ai rectificat gresealawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As da timpul inapoi in momentul in care eram la cativa cm. de moarte si trec pe langa acea greseala mortala...

| poluarect a răspuns:

Ani 92"-2000 au fost niste verii super.