| onuta a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea sa retraiti un moment din viata voastra, pe care l-ati alege?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai ar fi mai multe momente de ex : 1- sa nul fi suparat pe tatal meu si sa se certe cu mine
- sa mai stau alaturi de bunicul meu care a murit
sa mai fiu din noi pe clasa 1 cam atat tu onuta?

18 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Cel care mi-a fost de folos, si anume la momentul - in care bunicul meu - traia...

| Razvan a răspuns:

Niciunul.Nu as da timpul inapoi niciodata.Sa mai fac aceleasi tampenii inca o datalaughing

cami
| cami a răspuns:

Anul 2006, luna ianuarie.

| anad a răspuns:

O zi de sarbatoare, Paste sau Craciun din copilarie cand eram impreuna toata familia.Sa mai aud colinde la fereastra sau sa ciocnim cu totii oua rosii.

Răspuns utilizator avertizat
| Barajag a răspuns:

Sa mai fiu inca o data copilbig grin, nu zic ca nu as fi si acum, dar sti ca toate au farmecul lorbatting eyelashes

| Sylx a răspuns:

Hmm, nu m-as rezuma doar la un singur moment!

| shalimar a răspuns:

Momentele lipsite de responsabilitate si de griji. vreau sa am ia-l tlei ani.

| Dizzydizz a răspuns:

Pe acela cand era tata acasa.Si eram toti o familie.In perioada sarbatorilor e cel mai greu fara familie.Chiar daca zicem cu totii la un m oment dat ca mai bine nu ar exista parinti, fac parte din noi. Si sunt acolo cand ne e greu, cu un sfat si nu numai. Dar bine, nu in toate caZurile...
:*

| Sorin_8158 a răspuns:

Sa ma nasc.

| dadaaaaa a răspuns:

O perioada-copilaria pana la 10 ani, vacanta trecuta big grin
Un moment-...nasterea mea...

| dragalasica a răspuns:

Pai, unul din cele mai bune momente din viata mea!

| Smackdown a răspuns:

Vacanta trecuta

| anda1313 a răspuns:

As vrea sa retraiesc ziua de 21 iulie 2009.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mi-as dori tare mult sa se intoarca timpul prin februarie anul` 2009 si sa pot gandi unele raspunsuri cu inima nu cu gandul.winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii mai pot spune mamei mele macar odataTE IUBESC!crying(

| Deeza a răspuns:

Sunt mai multe momente... Unul dintre ele e banchetul din clasa a 8a. A fost cel mai tareeeee:X. Altul ar fi acela in care eram copil mic si mergeam la gradinita. Pe vremea aceea nu imi placea de loc si imi aduc aminte ca bunica sau bunicu trebuiau sa ma pacaleasca ca sa raman acolo. Plecau pe furis ca sa nu-i vadlaughing