| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Auziti prietena mea s`a despartit de cateva zile de prietenul ei si s`a acum e cu altul... motivul despartirii >=prietenul ei se dadea mare in fata ei si se lauda cu ea in cartier si facea pe smecherul, iar ei nu`i convenea

Dar acum cand fostul prieten a aflat cu cine e, vrea sa'l bata pe prietenul ei... straight face Deja a vorbit cu cativa sa mearga in parc sa'l bata da le'am zis sa treaca mai intai de mine si am reusit sa'i fac sa nu mai vina...

Dar nu mai suport!at wits' end Fostul ei prieten no` sa-i lase niciodata in pace crying

Ce as putea face sa-i ajut? Help pls'z [funda]

Răspuns Câştigător
| nsn83 a răspuns:

Si daca or sa il bata rezolva ceva? Sau are impresia ca atunci cand o sa vada cat de tare este o sa se intoarca la el? Parerea mea este ca ala este un retard! Cand o sa vina sa il bata un sfat am 112 politie! sa vedem atunci cat de smecher e!

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai tu cum să-i ajuţi. Ea trebuie să discute cu fostul ei prieten şi să-i spună că ei nu vor mai fi împreună şi ea e liberă să facă tot ce vrea. Rapid şi-a schimbat parteneri prietena ta, dacă mai aştepta era ok. Baftă!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

@Zuzulina, eu nu am spus asta în sens rău ci doar că dacă ea mai aştepta puţin, câteva zile să zicem, prietenul ei nu avea aceiaşi reacţie atât!

| byutxa a răspuns:

U nu pr ii poti ajuta, mai debgraba fata in cauza ar putea sa aiba o disc` serioasa cu fostul ei pr si sa-i ex ca s`au dsp si oricum nu vor mai fi imp.

Auzi "Ganduri Albe" stiu ca l-a schimbat repede dar s`a saturat de el... se dadea la altele cand era cu ea afara! angry si nici ei nu`i placea... ba chiar vorbea cu altele la telefon si cu unele vb foarte frumos si cateodata el uita ca era afara cu ea si de`aceea s`au desp straight face

"Ganduri albe" stiu ca nu ai spus asta cu parere de rau

| AlexandraKnows a răspuns:

Ai putea sa ii spui fostlui prieten ca, daca o iubeste pe prietena ta, o va lasa sa isi traiasca viata cum vrea ea si cu cine vrea. Si daca vrea sa fie smecher, sa nu se mai comporte ca un obsedat!
Scuze ca sunt nervoasa dar e chiar naspa povestea X-(