| Poponeatza a întrebat:

Azi m-am luat la cearta cu 3 tigani de la mine din liceu si maine o sa imi iau bataie de la tot liceul, o sa ma tunda, arda cu brichetele, etc.Sunt foarte speriat ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Mergi la poliție.WTF!?

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

laughing Trebuia sa-i omori direct, nu sa te iei la cearta cu ei.
Daca-i pe bune, spune-le unor profi, mai mutl ca sigur n-o sa se intample nimic.

| ionutzul31 a răspuns:

Priveste partea buna.Cu ocazia asta inveti sa nu te pui in gura cu tiganii decat daca esti vreun Corleone sau ceva de genu.(eu i-as arde pe majoritateawinking )

| GusWaters a răspuns:

Troll Alert!

| Geo17 a răspuns:

Mai mult ca sigur este o gluma... WTF? sa te arda cu brichetele?

| Poponeatza explică:

Acum 10 minute am fost sunat de cineva pe nume Sile Barot si mi-a spus ca stie unde stau si pana la ora 8 intra peste mine in casa imi e friicaaaa