| PanaitAnaSofia a întrebat:

București sau Brașov? Unde ați alege să vă mutați? Spuneți avantajele și dezavantajele fiecăruia.Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Desi ai dat funda celui care a apreciat Bucurestiul, eu in continuare mai adaug ca Brasovul e cel mai curat oras din Romania.
Azi am citit aici:http://www.hotnews.ro/......studiu.htm

| Silviaemma a răspuns:

Brasov. Aici locuiesc si imi place la nebunie! E linişte si pace. Centrul orasului e minunat. Munții sunt aproape si te poti plimba mereu! P.s iti găsesti un job foarte repede

| gemeni6226 a răspuns (pentru Silviaemma):

Si eu as alege Brasovul.Am fost acolo in tinerete am amintiri minunate.Am fost si la Bucuresti, nu e urat, dar nu se compara cu romantismul Brasovului, si scriitoarea Irina Binder a carui roman de trei volume Fluturii a fost in topul vinzarilor de carte din Romania timp de trei ani, e originara din Brasov, ba mai mult si acest hit e filmat tot in Brasovhttps://www.youtube.com/watch?v=IuQQ2NiHrzw
.As avea n motive sa aleg Brasovul, aer mai curat ca la Bucuresti de pilda, paradisul montan in apropiere, Poiana Brasov, etc.