| PanaitAnaSofia a întrebat:

București sau Brașov? Unde ați alege să vă mutați? Spuneți avantajele și dezavantajele fiecăruia.Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Silviaemma a răspuns:

Brasov. Aici locuiesc si imi place la nebunie! E linişte si pace. Centrul orasului e minunat. Munții sunt aproape si te poti plimba mereu! P.s iti găsesti un job foarte repede

| gemeni6226 a răspuns (pentru BatatorDeCovoare):

Bine ca ai amintit de cei de nationalitate maghiara,moldoveana ca un factor rau, multumesc, deja era cit pe ce sa te apreciez pentru restul raspunsurilor, dar vad ca esti xenofob, pentru acest raspuns cit eu voi fi pe TPU de la mine nu vei avea funda.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Silviaemma):

Si eu as alege Brasovul.Am fost acolo in tinerete am amintiri minunate.Am fost si la Bucuresti, nu e urat, dar nu se compara cu romantismul Brasovului, si scriitoarea Irina Binder a carui roman de trei volume Fluturii a fost in topul vinzarilor de carte din Romania timp de trei ani, e originara din Brasov, ba mai mult si acest hit e filmat tot in Brasovhttps://www.youtube.com/watch?v=IuQQ2NiHrzw
.As avea n motive sa aleg Brasovul, aer mai curat ca la Bucuresti de pilda, paradisul montan in apropiere, Poiana Brasov, etc.

| gemeni6226 a răspuns:

Desi ai dat funda celui care a apreciat Bucurestiul, eu in continuare mai adaug ca Brasovul e cel mai curat oras din Romania.
Azi am citit aici:http://www.hotnews.ro/......studiu.htm