| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Am 18 ani. Mi-as dori un tatuaj dar totusi cu o semnificatie. Sa nu fie urias dar sa fie vizibil. Ceva pentru caracter puternic, incapatanat, sau care sa semnifice siguranta, eleganta, umorul sau sensibilitatea, pasounea pentru cerul noaptea, florale sau tatuaje cu semnificatii puternice dar nu religioase. Idei. Mersi

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Eleganta si sensibilitatea ies din discutie daca iti faci tatuaj. O fata sensibila nu face asa ceva iar un tatuaj taie din eleganta. Perfectiunea pielii unei femei se atinge atunci cand aceasta e fina si curata, fara desene pe ea.

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Poate un tatuaj cu semnul zodiacal al berbecului?!

| Uvox a răspuns:

Eu zic sa te mai gândesti.
Daca nu are o semnificație specială pentru tine...atunci w doar un moft. Si nu ar arata siguranța sau eleganta sau umor sau orice speri tu sa transmită.
Poti sa transmiți ce iti doresti si fara tatuaje.

| SporeBox a răspuns:

Pai nu prea iti recomand. In unele locuri de munca daca ai tatuaj indiferent cat de mic e nu te angajeaza plus de asta (marerea mea) femeilor nu le sta bine cu tatuaje dar daca chiar vrei unul fai un tatuaj cu zodia ta

| ManTen_Pas_1981 a răspuns:

Roblox