| stresclin a întrebat:

am aproximativ 6 luni de cand nu-mi mai revin, in sensul ca eu eram o persoana vesela, optimista, acum nu am chef de nimic, am o mica afacere care inca nu scoate profit, poate si din cauza asta...as avea nevoie de niste idei de relaxare, destindere, sau activitati. Cum iesiti din cotidian?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incepe sa iubesti sa vezi ce frumos va vi sau fa sex, fa sport, manca sanatos, asculta muzica, distreaza-te mai mult, nu gandi negativ cu toti nu avem ce pierde venim cu nimic mergem cu nimic

| RAY a răspuns:

Masturbeazate mai des

| stresclin explică (pentru RAY):

Mda...sunt femeie, sunt casatorita, insarcinata, deci n-am nevoie de masturbare. Si-ai sa spui ca e imposibil sa nu te simti bine avand familia in formare, dar nu e asa, nu gasesc un punct comun cu sotul, parca totul se prabuseste, cand totul ar trebui sa fie foarte bine.

| RAY a răspuns (pentru stresclin):

Atunci nu ai gasit ce cautai simplu, ce poti face, ori mergi mai departe mai tarziu regreti ori o iei pe un drum separat, tu alegi e viata ta

| neutrino a răspuns:

Esti prea grabit. "Mergi" mai incet uitandu-te bine in jurul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata harababura in capul tau e de la hormoni, cu sarcina si toate alea. mai ales asa zisa depresie. citeste pe internet despre toate astea. o sa dispara dupa ce o sa nasti, sau o sa se agraveze - depinde de mintea ta.