| user1234554321 a întrebat:

Care are idei de afacere? o afacere mica, la tara?

Răspuns Câştigător
| Adib123 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai buna afacere de facut la tara este crescatoria de curcani, cea mai profitabila, cu investitie foarte mica, uite un articol de ajutor http://3afaceri.blogspot.ro/......rcani.html

3 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Depinde. Un mic magazin sau orienteaza-te sa vezi ce este in localitatea respectiva si ce anume nu este, depinde de tinta pe care vrei sa abordezi, adica caror varste de persoane sa li se adreseze. Inainte sa vi cu o idee de afacere trebuie sa analizezi un pic situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carciuma.
Sau o florarie, dar are lumea flori.
Glumesc.

Incearca cu un magazin alimentar.

| geoka23 a răspuns:

Trafic de rumegus laughing))))