| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare despre serialul wolfblood.

Am vazut un episod in care fratisu' lui Rhydian a venit ca sa il aduca inapoi pe rhydian(dupa ce maicasa a esuat).Si tot atunci cei 2 prieteni a lui Mady si Rhydian au descoperit ca-s wolf blood.

cineva care a vazut urmatorul episod dupa acesta, rhydian se va intoarce? eu ma uit in fiecare seara, dar disney nu le pun in ordinestraight face dau funda!

Răspuns Câştigător
| DianaDiaa a răspuns:

Si da se va intoarce iar la sfarsitul sezonului 2 va pleca Maddy pentru ca a facut o doctora niste analize...

| anonim_4396 explică (pentru DianaDiaa):

Aha mersi, ai funda! si presupun ca si mady se va intoarce, nu?

| DianaDiaa a răspuns (pentru anonim_4396):

In al treilea thinking posibil ...cum am zis in septembrie

4 răspunsuri:
| DianaDiaa a răspuns:

Il gasesti online bine cele doua sezoane al treilea se va difuza la ei in septembrie