| HelpMeNow a întrebat:

Am o curiozitate, ce credeti despre placa OUIJA? Am tot cautat pe net si cam toate site-urile, povestiile, filmarile ma duceau sa cred ca este adevarat. Nu cred in spirite si chestii de genu, doar in chesti asta parca am inceput sa cred putin dupa tot ce am citit. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Trebuie sa ai probleme la mansarda ca sa crezi asa ceva!

| T0T a răspuns:

Ce e așa mare lucru să îți miști mâna pe o filmare? Ești prea credul.

| Mayhem666 a răspuns:

Fake, fake, fake, totul e fake. Poti fi sigur de asta doar dupa ce incerci. Cu toate ca ceea ce spun este doar o parere, din moment ce eu nu am incercat, si nici nu am de gand sa o fac, deoarece este o pierdere de timp, dar daca doresti, poti sa incerci tu, si apoi sa imi dai dreptate ca totul e fake. Chiar daca incerci si o sa imi spui ca a mers, eu tot o sa spun ca e fake, si nu o sa cred decat daca mi se intampla chiar mie asta.

| OoBunnyoO a răspuns:

Este o prostie..serios. De regula este cineva din grupul respectiv care impinge placa.