| Oana_3602 a întrebat:

Buna : ) am un Samsung Galaxy S2 la abonament cu tot ce-mi trebuie si mai am un jaf de tel cu touch screen la 3 milioane liber (nu mai stiu cum se cheama) si am 800 si cv MB pe el dar cand vreau sa ma conectez la fb de exemplu zice "Fara conexiune" ce as putea sa-i fac? fundita love struck

5 răspunsuri:
| Floris83 a răspuns:

Păi verifică conexiunea la net, dacă ai făcut cum trebuie setările!

| Oana_3602 explică (pentru Floris83):

Ce setari ar trebui mai exact sa fac?

| Floris83 a răspuns (pentru Oana_3602):

Îmi dau seama că tu ești interesată despre al doilea telefon care e "jaf" dar nu specifici nici ce marcă e, nici ce sistem de operare are, deci cine și cum te poate ajuta!?

| Oana_3602 explică (pentru Floris83):

E un cosmote semse cu touch screen dar nu stiu sigur dacai ot 710

| Floris83 a răspuns (pentru Oana_3602):

vezi dacă e luat de la cosmote la abonament, e simplu, îți rezolvă ei problema, trebuie să mergi la un magazin cosmote, și-ți fac ei setările! Orcum, dacă vrei să te conectezi prin cartela sim, indiferent care ar fi ea, tot operatorul de rețea te poate ajuta, depinde ce cartelă ai, dă o fugă în oraș că te ajut băieții, eu nu știu ce cartelă ai! Din cîte văd eu, chiar e simplu, nu permite conectare în 3G, ci maxim EDGE, dar e bun și așa!