| dydyutza_1888 a întrebat:

as vrea si eu ceva statusuri misto:X nu chiar lungi va rog.

Răspuns Câştigător
| Triunghi a răspuns:

Urmatoarele sunt facute de mine:
. `am faCcut primul` paSs`, `l`am faCcut sh pe al dOiLea`... oaRe e noRrmal Ssa` ma laSsi sa suSpin?! zi`mi nu sau da`! doar nu Ma mai` iGnoRra smug love struck `.
`niCcioData` plina de mine`... dar mai merew` satula de voi straight face Pe` CeiLaltSi i-am Uitat preaaa UShor`. tu`h inSsa Nu esSthi trecatOr`... « ღ» niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

Acum status mistoo:
nu merita sa plangi pentru nimeni, iar pentru cine merita nu te vor face sa plangi...

inteligentsa ma tot urmareste... dar sunt prea rapida pentru ea tongue

Nu`i ca o stea, E chiar o stea!
Te`ai prins?

Vrei un sfat?
* Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa! *
* Ar fi timpu' sa vezi viata ca pe`o competitie. n`o sa-ti vina sa crezi ce poti face sprijinit de ambitie*

4 răspunsuri:
| crynutza34 a răspuns:

Buna! Intra aici si iti alegi tu ce status doresti www.statusuricool.tk, funda?

| crynutza34 a răspuns:

Buna! Intra aici si alege-ti ce status vrei tu www.statusuricool.tk, funda?

| crynutza34 a răspuns:

Scuze ca ti-am trimis acelasi lucru de 2 oribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu azi, nu maine, dar candva. Spune-mi ca ai sa ma uiti ca pe o umbrela intr-un tramvai care nu se mai numeste "dorinta". Dar acum recunoaste ca-ti lipsesc.Acum vreau sa te prefaci ca nu poti sa vorbesti prea mult……. iar eu sa ma prefac ca nu te aud deloc!?