| IIssaIssabella a întrebat:

aseara am fost la strand si am obs ca mia intr apa in urechea dreapta! asnoapte am dormit pe urechea respectiva! intr-adevar dimineata am gasit putin perna uda in cateva locuri insa tot am senzatia aia si sunt sigura k a mai ramas apa! ce sa fac crying nu ma doare! am incercat sa sar intr-un picior! sa pun palma pe pavilion si sa presez tare, cu betisorul de urechi si nu merge nici una! plss

1 răspuns:
| Gabitzzzzu a răspuns:

Si eu am patit asta iar tata mi-a zis sa ma bag de multe ori la fund(in apa) ca sa intre multa apa in urechi si o va scoate si pe cea ramasa, la mine a fuctionat, sper ca si la tine la fel bafta!