| Trandafirii a întrebat:

azi a inceput scoala, mie mi se pare ca anul
Scolar de duce rapidddd, voua nu?

Răspuns Câştigător
| Danişor a răspuns:

Salut! Cred ca te inseli de abia a trecut o zi prietenas! dar gandeste pozitiv scoala o sa se termine repede si asa iar o sa incepe vacanta! Bafta in continuare!

6 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Abia astept sa incep primul an de faculate, astazi nu am mai plecat la liceu sad. Bafta in noul an scolar.

| Wehrmacht a răspuns:

Mie mi se duce vacanta rapid...

| Pricked a răspuns:

De-abia a trecut o zi...

| Jipa95 a răspuns:

Daa stai sa treaca 2-3 luni de scoala, sa vezi tu cum vrei vacanta, de urgenta! laughing

| AtateaConditii a răspuns:

Ba da, 3 ani au trecut așa in zbor pentru mine, nici nu imi amintesc mare lucru, sper si anul asta sa zboare rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, nu!
Mai bine să dureze o eternitate.
Nu vreau să dau examen crying