| a întrebat:

Va implor, spuneti-mi ca săptămâna aceasta, desi a început anul școlar, inca ma pot muta la alta școala. Va implor, spuneti-mi ca pot! Nu mai pot continua in aceasta școala broken heart

5 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Doar intre semestre se poate sau in vacanta de vara.
Bine, cand te muti in alta localitate, aia e alta treaba.

| OoBunnyoO a răspuns:

Iti pot spune ca saptamana asta te poti muta la alta scoala, dar va fi o minciuna. Te poti muta la alta scoala doar la inceputul unui semestru. Insa mai multe detalii poti afla de la secretariatul scolii voastre, poate voi aveti alte reguli.

| explică (pentru OoBunnyoO):

M.am mutat love struck love struck

| Dooolce a răspuns:

Te poti muta. Faci cerere de transfer si daca ti-o aproba poti.

| TheMetal a răspuns:

Poti! happy te poti muta oricand. daca bagi un motiv bun si daca te lasa parintii happy