| anonim_4396 a întrebat:

Care este animalul favorit? Al meu este cainele de rasa Golden Retriever, si am unul.

Răspuns Câştigător
| alexandra07 a răspuns:

Cainii sunt animalele mele preferate. Poate sa fie orice caine dar caine sa fie (nu conteaza rasa). Ador cainii, sunt facuti pentru oamenilove struck

2 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Animalul meu favorit este tot catelul.Cel mai fidel animal, cred.Am un pechinez de vreo 6 ani de zile pe care il iubesc mult si nu as putea sa stau fara el love struck

| alexandra07 a răspuns:

Ms:*