| Yasmin875 a întrebat:

Care sunt calitatile si defectele voastre?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
uneori regret ca sunt prea buna/miloasa/si pun suflet prea mult unde nu trebuie..ca defect, ma supar repede, dar tot repede imi si trece.
Sarbatori Pascale fericite langa cei dragihappy

6 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

O calitate dar in acelasi timp si un defect: incerc sa multumesc pe toata lumea.

| WhatheWow a răspuns:

Tot ce-ți pot spune e că am ...destule. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunatatea si darnicia, blandetea si afectiunea. La defecte as zice ca sunt cam gelos si nu prea suport contrazicerea cand stiu ca am dreptate.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Calitati : buna, darnica, curajoasa, rabdatoare, amuzanta.
Defecte: incapatanarea, agitata.

| NickyDawn a răspuns:

Eu ma consider rautaciasa, egoista, incapatanata, urata, grasa, batausa si lista cu defecte poate continua.La calitati chiar nu stiu ce pot spune thinking Probabil ca sunt fidela, am simtul umorului si sunt milostiva thinking Dunno!

| ccnv a răspuns:

Sunt o persoana buna si miloasa, imi pasa foarte mult de ceilalti si chiar imi place sa ajut lumea. Si nu sunt niciodata sarcastica.