| rebeca2011 a întrebat:

Care sant calitatile voastre? si care sant defectele? cel mai bun raspuns funda!hee hee

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ca defecte pot spune că am multe; sunt imatură, imposibilă, mai sunt şi indecisă, fac lucruri pe care mai târziu le regret. Fac numai tâmpenii, când e vorba de dragoste sunt varză.;-j Sunt cam timidă, dar uneori impulsivă. Nu îmi poţi schimba decizile, iar asta mă face să par neatinsă, neprietenoasă. Îmi place să-i fac pe ceilalţi să sufere, să îi enervez la maxim.
Calităţi, am şi eu câteva, ca toţi oamenii : sunt calmă, un bun pictor; sunt bună la matematică ( la algebră ), sunt stângace. Cred în puterile mele, nu mă las convinsă atât de uşor, ba chiar deloc. Mda, după cum se vede, nu prea am calităţi.

| Marius94_5839 a răspuns (pentru positivity):

Si amuzanta, ai uitat sa mentionezi. big grin

| positivity a răspuns (pentru Marius94_5839):

Ăsta e un compliment, nu?
Mulţumesc. =)

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Probabil multe dintre trasaturile pe care am sa le enumar vor fi considerate defecte de catre ceilalti, insa eu nu le consider defecte, ci parti ale personalitatii mele, pe care le accept si care pot fi de foarte mare ajutor in unele situatii. In orice caz, nu imi doresc sa le schimb. Cateva ar fi: ambitia, faptul ca intotdeauna obtin ceea ce imi doresc, mai devreme sau mai tarziu, incapatanare, egoism, indiferenta, nepasare, aroganta, narcisism, motivatie, atunci cand vreau neaparat sa fac ceva, seriozitate (atunci cand este cazul), ironie, faptul ca sunt introvertita, intotdeauna iau propriile decizii singura, fara sa consult alte persoane, nu ma iau niciodata dupa cineva doar ca sa fiu acceptata sa ca sa imi fac o imagine in fata celorlalti si asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitate: sunt intelegatoare si rabdatoare
Defect: ma supar cand prietenii fac glume proaste pe seama mea.

| Eyke a răspuns:

Defect=pun incredere in cineva prea repede

calitati=iubitor, protector, timit, spirit de erou