| AnimalLover02 a întrebat:

Ce aimale aveti,care e numele lor si o mica povestie despe ele happy
Eu am o testoasa care o cheama Tania
Si imi va lua un hamster pitic,care vreau sa fie femela,dar sper ca aia de la Pet Shop stiu sa-i diferentieze! laughing O va chema Missy(domnisorica laughing )

E doar asa de amuzament,NU dau FUNDA, e doar asa sa ne cunoastem animalutele happy

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu am un maidanez. il am de cand am casa. are cam 18 ani.
prin zona prin care stau inca se mai gasesc diverse animale. acum 6 ani de exemplu am gasit doi arici.
seara mai vad din cand in cand lilieci, si in special cucuvele. am una care imi canta in fiecare noapte pe balcon. stau in Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un frate pe nume Andrei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ardei

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ardei roşu.
Sau capia.
Oh :33

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Buna. Eu am trei caini. Unul pe nume Labus pe care l-am luat din Urisor pentru ca acei oameni vroiau sa arunce toti cateii in Somes si eu imi doream un caine si acum cred ca are cam 5 ani, o femela pe nume Lady care a urmarit-o pe mama cand venea din oras, a vazut o pisica si a fugit dupa ea, iar dupa a lovit-o o masina. Mama l-a chemat pe tata sa o aduca acasa in brate si de atunci e a noastra, iar Labus si Lady au avut 5 catelusi, din care unul a murit, 3 i-am dat unor cunostinte si acum eu am ramas cu o catelusa pe nume Stafiduta (nu eu am ales numele laughing ) care e foarte rea si neastamparata, dar imi e foarte draga. happy