| waXonwaXoff a întrebat:

Ce parere aveti despre "iubirea" la varste fragede?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal pana la 18 ani au timp, mai repede e o joaca de copii.

| blueangel99 a răspuns:

Nu e bine deloc. Copiii nu ar trebui să se gândească la amor, ci la copilărie. Îşi distrug, îşi scurtează viaţa şi chiar nu sunt conştienţi.
Tu?

| waXonwaXoff explică (pentru blueangel99):

Eu ce?

| blueangel99 a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Adică tu ce părere ai?

| CristiB93 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa existe fiind-ca strica copilaria cel putin pana la 18 ani chiar nu ai nevoie de asa ceva gandeste-te copilaria trece repede ai pe urma o viata intreaga pentru iubire de la 18 20 pana la 40 50 ai destul timp de ce sa te complici asa de devreme.

| Pisiquee a răspuns:

E o joacă. Ei nu știu ce înseamnă "iubire" cu adevărat. Se "îndrăgostesc" și ei, crezând că e bine. Dar au destul timp. Oricum nu poate dura prea mult. Și cum a spus si blueangel, își scurtează viața, trecând foarte repede peste perioada copilăriei și nemaiapucând acea perioada cu fericirea, jucăriile, legendele gen Moș Crăciun. happy.

| Gabrieles a răspuns:

Iubire trecatoare...