| xonia_3039 a întrebat:

Buna ce parere avetii despre blonde? ca si eu sunt blonda si nimenii nu mi-a spus parerea sa despre mine spunetii voi ofer fundita

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pai sti ca sunt multi care au parerea aia "blondele sunt proaste"...ma rog, asta incepe sa nu mai fie asa valabila.
Ce pot sa spun, conteaza foarte mult de caracterul fetei. Adica am cunoscut si blonde destepte, fete super, super de treba, si am cunoscut si blonde carora le era prea lene sa gandeasca. Deci nu conteaza atat de mult culoarea parului cat ce ai sub par tongue

4 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Depinde cum gandesti, pentru ca sunt si roscate sau brunete care atunci cand deschid gura este vai si amar

| xonia_3039 explică:

Eu zic ca sunt dragutzza voi ce zicetzii?

| xonia_3039 explică:

Nu stiu ce parere avetzii voi

| xonia_3039 explică:

Sunt blondina