| Anonimathjdkjjccf a întrebat:

Ce parere avetii despre penisul mic?

11 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cel mai simplu e să-ți scriu ce a postat o bună prietenă pe blog :
„Mă enervează maximum bărbații care nu au simțul realității. Eu înțeleg că toți cred că au p*** cea mai mare, dar dacă ești sub 18 cm, e mică. Nu spun că nu știu ce și cum să o folosească, dar mă scot din sărite tipii care se poartă de parcă nu mai există nimic sub soare ca p*** lor. Și se înșeală și sunt atât de penibili de mă bușește râsul câteodată de cât de mândri și-o flutură prin lume. Dacă natura nu le-a dat, ar trebui măcar să se străduiască mai mult și să nu se mai poarte de parcă noi nu am vedea ce au acolo."
Cred că nu mai necesită comentarii. laughing

| FaraNumePls a răspuns (pentru Hammurabi):

Râd de 10 minute rolling on the floor mișto ce a scris amica ta pe blog laughing

| FaraNumePls a răspuns:

Și tu ești pedofil, mă?!

| Samariteanul a răspuns:

Ce e cu intrebarea asta? Poate sa fie mic si gros si poate sa-i placa iubitei tale, depinde de gusturile ei+ca daca te iubeste nu tine cont de marimea instrumentului.

| FaraNumePls a răspuns (pentru Samariteanul):

Eu cred că el este pedofilul din lift

| Samariteanul a răspuns (pentru FaraNumePls):

Sa sti ca poate ai dreptate, avand in vedere intrebarile puse recent pe site-ul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să ai un penis mic, dacă ştii să îl foloseşti, îţi satisfaci iubitabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesti baieti sunt primii care se arunca in apele Iordanului de Boboteaza...

| Itanul a răspuns:

Asta defineste un creier mic.

| BogdanKing27 a răspuns:

Una bună.

| sebastianstefan369 a răspuns:

Nu recomand, dar daca esti fata e mai bine sa.ti cumperi unul mic decat nimic.