| Uw33Ty a întrebat:

Buna cine jtye sa sparga parole?

Răspuns Câştigător
| dasda a răspuns:

Baiistraight face unele persoane pe mess folosesc "j" pe post de "S" cu ce e ea de vina ca asa e anturajul?

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

La ce îţi trebuie să spargi parole? Folosul?
În primul rand, doar hakerii pot sparge parole, draga mea!

Numai bine!

| ParanoidKidu a răspuns:

Nu poate nimeni sa sparga parole decat acei oameni numiti"hackeri" nu de niste mucosi.Si mai invata limba romana

| EuAli a răspuns:

Jtye? Doamne, mare stie gradina.Nu se poate sparge parola decat hackerii pot, nu de un mucos ca tine. Exista site-uri de parole, unde userii si le dau de buna voie din diferite motive(nu le mai trebuie, etc.), cum ar fi acesta : www.konturi.ro Mai invata si tu limba romana, apoi pune intrebari.

| EuAli a răspuns:

@uw33ty scuza-ma, dar nu puteai sa dai forgot password la login-ul messengerului? tie doamne fereste sa atingi vreo tastatura sau vreun maus.in romanica noastra sunt numai neciopliti

| Uw33Ty explică:

Imi pare rau dar eu am nevoie [pentru ca nu mai jtyu parola de la un id si am incercat in toate felurile si nu merge] si daca` asa scriu eu cu ce va deranjeaza? nu inteleg? va deranjeaza asta e viatawinking

| Yoana a răspuns:

hee hee gaseste-ti si tu alta ocupatie laughing))

| D0zzz a răspuns:

Este imposibil sa spargi o parola.Mai ales ca nu esti hacker. Da pe "forgot passworld" si daca mai sti datele, iti recuperezi usor ID.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cine stie", draga romane!
Doamne, mare e gradina ta cu prosti!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jtye.