| SashaS a întrebat:

Buna comunitate supranumita si TPU =]]]]].
Ce parere aveti despre ask.fm? De ce happy?

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Conceptul din spatele site-ului nu e atat de prost, dar majoritatea celor care isi fac cont sunt attention whores si se plang ca primesc tot felul de intrebari penibile dar daca de uiti pe facebook-ul lor nici nu te mai intrebi de ce le primesc.

| Musique a răspuns:

Îi bună la plictiseală.

| suit?r a răspuns:

Ma injură toti ca-s urâtă frustrated

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Era comic la început, dar devine foarte repede plictisitor. Dacă nu eşti un vloger sau persoană deja mai cunoscută pe net sau altundeva nu prea îşi are rostul.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Ii nasol fiindca trebuie sa pui intrebari altuia si nu inteleg rostul. Si mai primesti si intrebari penibile catodata frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu-mi place.
2.Pentru că pitong.

http://www.youtube.com/watch?v=rUs0Urxh4p8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie.
De ce?
Pentru că e o prostie laughing

| Bia001 a răspuns:

Ii plictisitor si nu are nici un rost.

| fadnox a răspuns:

Bun de pierdut timpul