| allunela a întrebat:

Buna cum sa-mi fac un jurnal? 9dar manual) poze cu desene ar ajuta sau multe sftaturi fundahappy

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

Iti poti lua un jurnal special de la xerox (cel putin acolo am vazut eu) iti scrii amintile frumos, si un desen mic pe acolo happy.
Eu am un caiet studentesc,batting eyelashes si cand fac desenele le fac din imaginatia mea, sau pun foaia pe ecranul calculatorului si copiezwinking.
Sper ca ti-am dat niste idei :*!

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Iei un caiet studentesc, desenezi pe el, imi amintesc cand eram pe clasa a 4 a, il luat o bricheta si i.am facut un model foii, dupa am luat lumanari colorte am asteptat sa se topeasca si am pus pe unele pagini, mai lipeam stickere scriam cu pixuri cu sclipi.
Sper ca te.am putut ajuta! O seara buna.