| HighByTheBeach a întrebat:

Cum va simtiti azi de Hallween? Funda pentru cel mai ingenios raspuns!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu petrec sărbători împrumutate, prefer pe cele românești că sunt mult mai frumoase!
Distracție plăcută!
Pa, pa.

| poateEU a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Sa stii ca halloween-ul este una dintre cele mai vechi sarbatori din lube si este de origine catolica, mie nu mi se pare imprumutata, doar ca noi romanii am inceput sa o sarbatorm mai tarziu

| Legiuitoarea a răspuns (pentru poateEU):

Bună.
Eu nu sunt catolică, așa că asta pică.
Nu te cert sau să-ți fac o corecție ori să apăr pe cineva (în situația actuală, întrebătoarea), dar am citit postările tale și o corectezi, în cazul în care în toate postările tale de la prezenta întrebare ai greșeli de ortografie/dactilografiere.
Hai să nu mai sărim la gâtul altuia când și noi greșim, și în formă continuată.
Distracție plăcută la noapte!
Pa, pa.

| HighByTheBeach explică (pentru poateEU):

Uite-te mai intii la nasul tau apoi zi despre altii! In loc sa scrii lume ai scris lube!

7 răspunsuri:
| poateEU a răspuns:

In primul rand ai scris gresti halloween. cum ma simt azi, pai bine, tocmai am termitat de scobit dovlecii, si acum ma uit putin pe la televizor si astept sa vina noapteahappy

| KristalPop a răspuns:

Halloween* Şi mi se pare o sărbătoare de cacao, care nu trebuie sărbătorită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e indiferent; nu am crescut cu o astfel de sarbatoare si nu mi se pare speciala dar e frumoasa, imi place in America cum este. Eu astept Craciunul si revelionul tongue nu vreau funda.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Buna! Sincer, pentru mine e o zi obisnuita, deci sunt indiferenta.Un singur lucru stiu, la noi exista luminatia, nu haloweenul si mi se pare o sarbatoare aiurea. O zi frumoasa!