| ky a întrebat:

Deci, daca treci pe langa un baiat fie ca il placi fie ca nu...ce gesturi faci ca sa ii atragi atentia si sa il faci sa vorbeasca cu tine, sa te salute sa se bage in seama cu tine? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Ii zambesti.

| oprescudorin11 a răspuns:

Faci gesturi obisnuite feminine, nu neaparat ostentative, lasi eventual ca din greseala sa-ti cada un portofel (de preferinta gol) la picioarele lui 'ca din intamplare'. Vezi ce iese!