| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Sa zicem ca la un eveniment si,, ti s-a pus pata" pe un baiat (adica te-o atras un anumit baiat). Cum poti sa ii atragi atentia ca la final sa vinasa vorbeasca cu fata?

Ce gesturi ttrebuie sa fac?

Ex: eu m-am gandit ca sa ii cer sa-mi faca o poza (adica cand mai sunt cu vreo persoana si sa ne faca poza ).

Dau funda celui mai bun raspuns.

Multumesc.

1 răspuns:
| wEeEk1d a răspuns:

Fi tu insuti, nu are rost sa pari ce nu esti, incepe o discutie cu baiatu. Depinde si de eveniment, daca este o petrecere invita-l la un dans dar cel mai bine ar fi o conversatie din care el sa isi dea seama ca iti place de el, fara ai spune direct.