| Tania_Todea_1997 a întrebat:

Buna dragi prieteni de pe TPU vreau sa va intreb ce pot face in cazul in care cineva ma barfeste adica o prietena de clasa si ma spune la un profesor eu discut cu respectivul in prajma altor elevi care nu sunt colegii mei iar dupa cateva zile aud ca eu am discutat despre dansa ca umbla prin baruri. colegii mei de clasa i-au luat apararea profei iar pe mine m-au facut de toata rusine si deja chestia asta e dscutata in sala profesorala si nu stiu ce sa fac mama mea mi-a zis ca in cursul zilei de maine va merge la scoala si va discuta cu diriginta si profesoara pliz Ajutati-ma happy

Răspuns Câştigător
| DuTzZ a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu toate persoanele implicate in chestia asta si sa lamuriti situatia. Good luck :*