| Alin42elena37 a întrebat:

Buna dragii mei, o intrebare am si eu la voi,daca se poate sa ma ajutati,am o persoana la Facebook suntem prieteni la pagina doar ca nu inteleg, cand imi apare online cand nu, care sa fie problema? Si rar imi apare timpul de cand nu este pe Facebook, de ex acum nu imi apare nimic.Va multumesc! Sanatate tuturor va doresc!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Probabil persoana aceea intra si verifica Facebook de mai multe ori pe zi, apoi iese si tie iti apare offline.Eu nu vad nicio problema aici.Nu e obligatoriu sa stai 24/24 online.Cine apare asa cel mai probabil a uitat fereastra Facebook deschisa pe telefon, cu netul pornit. Wifi-ul din casa ar putea fi oprit inainte de somn, dar asta e alta discutie.