| Silvia a întrebat:

Buna dragii mei!love struck
De ceva timp am in cap o ideebig grin
Voua nu v-ar placea daca pe langa rubricile la care ne putem vota raspunsurile[folositor, nefolositor, amuzant, inteligent si nefolositor] am mai putea vota si altfel raspunsurile? Adica...eu am auzit multe raspunsuri carora mi-as fii dorit sa le acord "trist" sau "deosebit", de exemplu...happy
Voi ce rubrici v-ati mai dori sa fie pentru a vota raspunsurile? Si... daca suntem mai multi de acord.credeti ca am putea vorbii cu Raluca pentru a se mai creea astfel de rubrici?big grin love struck happy

Răspuns Câştigător
| happy.....withoutyou a răspuns:

Sunt de acord cu bishop si cu tine silvia, eu as propune mai multe imbunatatiri ale siteului:

1.sa putem vota raspunsurile si cu:creativ, dragut/placut, sau interesant
2. mi-as dori sa vad cine mi-a pus voturile, toate!
3. mi-as dori sa apreciez si intrebarile cu:stupid, folositor sau amuzant

va pup!

9 răspunsuri:
| Silvia explică:

Enigma, adica?straight face

cami
| cami a răspuns:

Mie mi-ar placea altfel : happy
De exemplu cand dau la "Raspunsurile mele", in dreptul fiecarui raspuns sa scrie : 2 folositori, 5 nefolositori, 1 amuzant, 0 inteligent, 4 stupid.
Adica sa nu mai accesez din nou... intrebarea. Sa-mi pot vedea voturile direct din "Raspunsurile mele".
Intelegi? happy

| Leea1234 a răspuns:

Mie mi-ar place, sa existe o metoda mai simpla de a vedea, de la cine ai obtinul voturile...(in special stupidele!)am pierdut mult timp cautand ...pe ala care-mi da stupide "cu galeata"!

| Bishop a răspuns:

E ok ideea ta, dar mie mi-ar place sa putem vota si intrebarile cu folositor, nefolositor, amuzant, inteligent si stupidwinking

| Bishop a răspuns:

A, si mai vreau ceva, sa putem vedea la noi pe profil cine ce voturi ne-a dat tongue

| death a răspuns:

O susţin pe Cami! Este mult mai practic să vezi în profilul tău. Faci economie de timp, ceea ce înseamnă că poţi ajuta mai mulţi oameni. Şi nici nu te plictiseşti de recitit aceleaşi întrebări şi răspunsuri încercând să vezi cum a fost apreciată contribuţia ta.

| Criiss16 a răspuns:

Nu e rea ideea.Chiar nu stiu ce rubrici ar mai putea fi, dar mi se pare destul de ok ideea asta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am spus asta la inceput, cind mi-am facut cont pe site. Si am avut si citiva sustinatori, dar nu s-a schimbat nimic laughing Succes, poate ai mai mult noroc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat ma bucur ca recunosti ca ai in cap numai o idee. laughing