| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vota pe cineva daca este folositor ..amuzant. nefolositor etc?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii senior.
Sun fiecare raspuns scrie evaluaeza.Dai clic si alegi in functie de necesitati!

| CatalinWaru a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Dar cu iti schimbi rancul de la junior la senior si asa mai departe

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Poti vota dand click pe ''evalueaza'' si bifand folositor, amuzant sau inteligent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Sub fiecare raspuns ai,
"Evalueaza / Raporteaza", scris cu albastru.
Dai click pe evalueaza si acolo bifezi casuta, sau casutele:folositor, nefolositor, amuzant, inteligent, eronat.
Aici bifezi ce casuta vrei tu, in functie de cum crezi ca este raspunsul, ce fel de raspuns este,
si dupa click iarasi butonul "Evalueaza"(albastru).
Si inca ceva poti da voturi numai daca esti utilizator Senior.
Te pup!

| AlexAleex a răspuns:

Sub fiecare raspuns scrie evaluaza/raporteaza cu albastru, dai click acolo si vezi.

| Cristian2003 a răspuns:

Cred ca nu poti si daca poti sa imi spui si mie cum ai reusit

| anonim_4396 explică (pentru Cristian2003):

Pai o colega de-a mea a votat sau a fost votata si nu stiu cum.