| Dianabdy a întrebat:

Imi puteti sugera ce pot sa prezint in fata colegilor la concursul din saptamana altfel "elevii au talent" luand de seama ca am talent la desen si am si voce? Astept idei originale si cat mai interesante, multumesc pentru atentia acordata happy

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă te descurci, le poţi îmbina. Poţi desena ceva reprezentativ pentru ce cânţi.Baftă!

| cristinela4 a răspuns:

Ai putea desena pe fundalul unei muzici, sau să cinți în timp ce desenezi. Baftă!