| Axys a întrebat:

Buna!

Intrebarea mea ieste, voi ce faceti cand aveti o stare foarte proasta?
Ce ati face voi sa nu mai aveti starea asta urata in care nu aveti chef de nimic sad

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Hey!

Eu când sunt supărată stau singură în camera mea, plâng ca să mă pot elibera de energia negativă, apoi ies afară și mă plimb, fie singură, fie sun o prietenă. Muzica mă ajută totodată foarte mult să mă relaxez, statul cu prietenii la fel. Cred că fiecare problemă are o soluție și toate vin și pleacă. Trebuie doar să fim tari pe moment să trecem peste.

O seară minunată!

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Mă uit la o scenă de comedie, ascult muzică dar în general încerc să mă detașez de gândurile negative și să gândesc pozitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vreau să fiu singură, ascult muzică, plâng și apoi îmi revin.