| andreeutzykaa a întrebat:

Ce cadou sa-i fac iubitului meu? Sunt de 5 luni cu el si nu ma prea pricep la cadouri. nici nu stiu ce-si doreste asa de bine... va rog ajutati-ma! da-ti niste idei.

6 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Da si tu detalii, varsta, etc...

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Pai thinking eu m-am gandit sa-i iau prietenului meu cu care sunt impreuna tot de 5 luni happy o bratara de arginthappy sau o poza cu noi doi pusa intr-o rama in forma de inimioara happy
Sper sa gasesti cadoul potrivit! Hav a nice day! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un tricoyu cu echipa lui preferata de fotbal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un parfum

| joker50 a răspuns:

SA citesti bine dar ca sunt baiat siti pot spune bine ce is doreste:poti ii oferi ceva sentimental ca stiu ca prietenilor mei (baieti)ca sa aiba iubite ca inca nu au iubite ceva sentimental mai poti oferi si un animal casa sa semnifice ceva la voi.

| andreeutzykaa explică:

Prietenul meu are 16 ani si eu 13, l-am intrebat de multe ori ce si-ar dori si mi-a zis ca nu vrea nimic decat pe mine, dar eu vreau sa-i iau ceva, habar nu am ce, prima oara i-am luat un catelus de plus mare si el mie un ursulet, dar mi se pare ca lui nu-i place, deci ori si ce in afara de jucari, si in afara de o poza cu noi 2 intr-o rama pentru ca i-am luat deja dar inca nu i-am dato. tatimi idei multe va rog frumos