| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ma intilnesc cu un baiat de 3luni, doreste s aavem o relatie sexuala dar nu sunt prigatita sunt virgina..desi eu nu doresc mi-a spus ca se va duce la altele doar pentru sex nimic mai mult nu poate sa ma astepte pina cind voi fi eu prigatita..trist..ce sa fac? voi cum credeti?((

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

O sa stai zi de zi, si o sa te tot intrebi "se duce, nu se duce"? Merita un astfel de om? Pe mine m-ar fi deranjat, faptul ca ma santajeaza.Repet,daca era "domn", se ducea fara sa-ti spuna si cu asta basta.La cei 22 ai lui, ar fi trebuit sa fie diplomat cu fata pe care o iubeste!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un barbat adevarat te-ar astepta cat ai nevoie. Numai fraierii, care se scapa in pantaloni, nu se pot abtine si se duc la altele doar pentru sex. Un astfel de barbat nu merita sa-ti pierzi timpul cu el, esti de rasul lumii. De ce sa fii tu partenera chiar a celui mai prost dintre prosti, tu nu ai deloc mandrie?

| pietrean a răspuns:

Presupun ca esti destul de tanara, poate in jur de 16 ani si din acest motiv, nu stii ce sa faci.In primul rand,vreau sa te admir,ca nu ai cedat rugamintilor lui si ca ti-ai dat seama ca nu esti pregatita(poate pentru el).Cel mai injositor lucru din partea lui, nu este faptul ca a avut curajul sa-ti spuna ce doreste, ci faptul ca ti-a spus in fata, ca vrea sa se duca la altele pentru sex(putea sa fie domn si sa mearga fara a te ameninta). Seamana si a santaj! Eu cred ca nu are ce cauta in preajma ta, un astfel de om, nici ca simplu prieten.Acum, presupunand ca ai capul pe umeri, cum se spune(si cu asta ai gandit), judeca si tu singura ce ai de facut!

| anonim_4396 explică (pentru pietrean):

20ani am el are 22, am vb cu el si i-am sp ca daca aud ca iesi cu cineva nu are importanta pentru sex, intilniri, sa uite de mine, nu stiu am procedat corect sau nu, si mia sp 'BINE', da eu cred ca se va duce la altele.

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa stai zi de zi, si o sa te tot intrebi "se duce, nu se duce"? Merita un astfel de om? Pe mine m-ar fi deranjat, faptul ca ma santajeaza.Repet,daca era "domn", se ducea fara sa-ti spuna si cu asta basta.La cei 22 ai lui, ar fi trebuit sa fie diplomat cu fata pe care o iubeste!

| greyhound a răspuns:

Nu vrei sa faci sex, nu face. E chiar simplu.

| glontz54 a răspuns:

Pai daca nu esti pregatita, asta e. "Trebuie sa astepti persoana potrivita." Si daca el se duce la altele...asta e problema voastra si trebuie sa discutati, mie m-i se pare ciudata treaba asta... Sper sa o rezolvati. Bafta happy

| anonim_4396 explică (pentru glontz54):

Mdaa, el mia sp ca ma astepta dar se va duce la altele,
Mersi!)