| iustin987 a întrebat:

Buna mi-am cumparat volan cu pedale si joc euro truck simulator 2 am o problema frana are 127 puncte iar frana tine doar 73 din 127 si la volan cateodata se duce in partea dreapta stanga putin
de ce? cum se rezolva? p.s. cineva mi-a spus ca trebuie sa sterg tastatura la joc asa-i? funda help me

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu folosesti pedala de frana? Aia e de vina nu tastatura in caz ca o ai modifica parametrii jocului daca e.

| iustin987 explică (pentru mgtow):

Ba da eu folosesc pedala de frana doar ca dezvolta doar jumatate din puterea ei stii