| iamthebest a întrebat:

Buna prieteni, desi am parerea mea as vrea sa o aud si pe a voastra in privinta uramtoarei chestiuni:Cine credeti ca sunt mai inspaimantatori vampirii, varcolacii, fantomele sau zombie?

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Vampirii.
Dar sunt doar creaturi imaginare. (părerea mea)

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Niciuna dintre ele nu e înspăimântătoare fiind toate imaginare.
Însă, dintre creaturile imaginare, dacă ar fi să existe în realitate, cea mai înspăimântătoare ar fi zeul iudeo-creştin!

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Pentru mine fantomele si zombie sunt la egalitate.

| HahahaAb a răspuns:

Niciuna...adica toate pot fi hoot.(no ofence, parerea meah:-D)

| iamthebest explică:

Scuze ca nu am precizat care din urmatoarele creaturi IMAGINARE vi se par mai inspaimantatoare, dar m-am gandit ca nu e nevoie sa precizez deoarece stim cu toti ca sunt creaturi fantastice.nu e asa?