| IiPhenomenoIi a întrebat:

Hei. Am intrebare : Imi plac foarte mult chestiile paranormale. fantomele, varcolacii, vampirii...si as vrea sa-mi fac un caiet cu chestii paranormale. dar nu stiu cum sa-l fac, ceva idei?
Dau funda celui care imi da cele mai bune idei >:

- Nu va bateti joc, va rog.

- Si scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Daca vrei sa iti faci trebuie sa scrii in el chesti utile de care sa te folosesti, sa iti dau cateva exemple, te poti documenta despre diferite fenomene, ce retine sufletul pe pamant, aparitie spectru, fenomenul poltergeist, experiente personale, experientele auzite de la alti, lista locuri care se presupun a fi bantuite, cum te pregatesti inainte sa pleci in cautarea unui spirit, tot ce am zis gasesti pe net, cam asta e in general, te documentezi pe internet de chestile care ti le-am enumerat ca le gasesti din prima, le scrii in caiet, pe parcurs poti nota de exemplu daca vei avea parte de o experienta pe viitor, inca o idee e sa scrii in caiet si cateva cazuri celebre de bantuire, ceva opinii, pareri personale despre lumea paranormala, ti-am dat destule idei acum sunt sigur.
Dar va fi destul de scris, te sfatuiesc sa nu scrii pe un caiet normal, cumpara o agenda cu foi multe, caietul se deterioreaza cu timpul dar o agenda tine.

| IiPhenomenoIi explică (pentru MarianWLF):

Mersi mult :* :*

| MarianWLF a răspuns (pentru IiPhenomenoIi):

Cu placere, si eu studiez paranormalul happy

3 răspunsuri:
| LoveYou7784 a răspuns:

Pai poti scrie in caiet tot felul de povesti despre chestiile paranormale, poti lipii poze tot cu chestii paranormale, poti desena Vampiri varcolaci, fantome pe el.