| NoSurender a întrebat:

As vrea sa imi spuneti va rog care credeti dupa parerea voastra ca este cel mai bun serviciu de internet din Romania. Pentru ca incerc sa ma decid in privinta unuia dar nu sunt sigur.

Răspuns Câştigător
| Zebedeu a răspuns:

Romtelecom sau RDS...pentru mine mai bun este Romtelecom fiindca ai semnal bun toata ziua ca nu e reteaua asa de incarcata, in schimb la RDS mai bun ai noaptea.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu merg pe RDS.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce ai in oras. Sint orase cu 3-4 companii care asigura internet. Eu, am de ales... una.

| NoSurender explică:

Treabai ca eu locuiesc la tara si am acum de la rds dar treabai ca imi merge foarte incet, cei drept platesc doar 15 lei pe luna cand dau la speed test imi apare cateodata la download 1. 09Mbps si cred ca e putin dar se poate oare daca as vb cu ei sa imi mareasca viteza la internet?

| Ady2006 a răspuns:

Pentru ce? Telefon sau Calculator?
Telefon : Pe Orange daca vrei e 3G-ul mai bun dar pe Vodafone LTE si 4G e de vreo 10 ori mai rapid decat 3G-ul
Calculator : RDS, asta il folosesc de multi ani, n-am nici o problema cu el...