| DeMentaa a întrebat:

Sambat imi fac ziua mea de nastere dar nu stiu ce sa facem atrag a sa nu satm sa ne uitam la film sa ne plictisim eu ma gandeam seara sa facem o seara a vrajitoarrelor si sa facem tot felul de joculete ...veti ideei adica avem 13 ani si chair nu stiu ce sa fac MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| rox13 a răspuns:

Bunaaahappy. Totul vine de la sinewinking. Cand ajung fetele de la tine, puteti sa va uitati la un film, apoi sa manacti, incepeti sa vorbitismug baietismug... Sper ca e de ajutor:d.