| breakdancer a întrebat:

Imi place de un baiat care nu este in scoala cu mine, dar suntem de aceeasi varsta. L-am cunoscut acum ceva timp la un concurs, iar acum o saptamana l-am vazut din nou la alt concurs si m-am decis sa ii cer id-ul de mess.
Am vorbit ce am vorbit, totul decurgea foarte frumos si am aflat ca are prietena si chiar se vede ca o place. L-am intrebat daca este genul care vrea relatii de durata si a afirmat-asta in ciuda faptului ca rar intalnesc astfel de baieti-. Ce as putea sa fac? Nici mie nu mi-ar placea sa se bage alta intre mine si prietenul meu, dar chiar tin la el:-(. [mentionez ca amandoi avem 13 ani si va rog sa dati raspunsuri potrivite intrebarii, nu varstei si sa nu specificati nimic de scoala pentru ca ma descurcon the phone Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Eu zic sa ii dai pace.Ai timp destul de baieti, inca esti micuta. Oricum are prietena asa ca nu ar fi bine sa te bagi intre ei; cum ai spus si tu nu cred ca tie ti-ar pica bine ca cineva sa se bage in relatia ta.Lasa-i in pace, baieti mai gasesti cati vrei nu se termina lumea la asta, si totusi inca mai ai timp pana sa ai vreun prieten, deocamdata scoala e prioritatea ta, sau cel putin ar trebui sa fie.Succes,pa-pa

| Butsilee a răspuns:

Daca iti place de el ...mai asteapta si tu un pic timpul face minuni happy mai ales ca daca o sa pastrezi legatura cu elhappy respectivul baiat nu o sa`si schimbe parerea si o sa inceapa incetul cu incetuls a tina din ce in ce mai mult la tinewinking Iti spun din propria experienta happy
Multa bafta happy